Zapraszmy do głosowniania na Szpital Uzdrowiskowy Beskid w plebiscycie Hipokrates Malopolski 2018 w kategorii "Szpital Roku"!

LIST GRATULACYJNY

Głosowanie rozpocznie się już 7 września i potrwa do 19 października.

Wysowa-Zdrój to miejsce, w którym udało się połączyć zdobycze współczesnej medycyny z możliwościami niefarmakologicznego leczenia uzdrowiskowego, gdzie opiekę zapewniają specjaliści nefrolodzy i balneolodzy oraz doświadczony personel medyczny. Profilami leczniczymi Uzdrowiska Wysowa S.A. są schorzenia: układu trawienia (gastrologia, hepatologia), choroby dróg oddechowych, cukrzyca, otyłość, choroby ortopedyczno.

Wyróżnikiem dla Szpitala Uzdrowiskowego Beskid jest także działająca już od 25 lat Stacja Dializ, na której wykonywana jest procedura hemodializy i dializy otrzewnowej. Jest to jedyny ośrodek uzdrowiskowy w Polsce, gdzie w jednym miejscu łączy się procedurę leczenia uzdrowiskowego i dializ bez konieczności przemieszczania się.

We wszystkich powiatach w małopolsce pacjenci wybiorą także Lekarza Rodzinnego Roku, Pediatrę Roku, Stomatologa Roku, Pielęgniarkę Roku, Położną Roku a także - Przychodnię lub Gabinet Lekarski Roku.

Szczegóły plebiscytu dostępne są tutaj.

 

Uzdrowisko Wysowa S.A. to "Marka z potencjałem"

     Województwo Małopolskie przy wsparciu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego od 2016r realizuje program zwiększania konkurencyjności małopolskich marek na rynkach zagranicznych. W tym celu została opracowna Mapa Marek Regionu Małopolskiego. Głównym celem Mapy Marek jest wskazanie Ambasadorów Polski poprzez określenie rozpoznawalności marek, ich potencjału ekonomicznego oraz oddziaływania na Region małopolski oraz Polskę. Uzdrowisko wysowa S.A. spełnia wszystkie założone kryteria projektu.

 

 mapa marek 2018 0  mapa marek 2018 1

"CUKRZYCA NA WAKACJACH"

cukrzyca na wakacjach

 

Chcesz dowiedzieć się co zrobic by normalnie żyć z cukrzycą? Ten turnus jest właśnie dla Ciebie!

Pobierz ulotkę tutaj.

 

"Dzienny Dom Opieki Medycznej w Wysowej-Zdroju"

współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


Zakończenie projektu i możliwość dalszego udzielania wsparcia w ramach DDOM

Informujemy, iż zgodnie z założeniami wniosku realizacja projektu "Dzienny Dom Opieki Medycznej w Wysowej-Zdroju" z dniem 30.06.2018 r. dobiegnie końca w związku z czym, zakończy się możliwość finansowania ze środków projektu, pobytu podopiecznych w "Dzienny Dom Opieki Medycznej w Wysowej-Zdroju".

Pomimo zakończenia realizacji Projektu nie zaprzestajemy przyjmowania podopiecznych i co najmniej do 30.06.2021 r., w ramach trwałości projektu, deklarujemy gotowość do wykonywania usług DDOM (przy założeniu zebrania odpowiedniej ilości chętnych osób z jednego okręgu).

Jednocześnie deklarujemy, iż będziemy podejmować wszelkie działania celem zapewnienia finansowania funkcjonowania DDOM ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia lub innych środków publicznych. Niestety, na dzień dzisiejszy nie ma możliwości podpisania umowy z NFZ na finansowanie usług DDOM (jako świadczenia gwarantowanego), nie ma także możliwości pozyskania środków na ten cel z żadnego innego publicznego źródła, w związku z czym, dla osób chętnych do skorzystania ze wsparcia od dnia 01.07.2018 r usługi DDOM świadczone będą odpłatnie.

W okresie trwałości tj. od dnia 01.07.2018 do 30.06.2021 zobligowani jesteśmy do świadczenia usług DDOM w zakresie takim, jak były one świadczone w ramach zakończonego Projektu. Koszt odpłatnego pobytu w DDOM skalkulowano w oparciu o koszty wynikające z Projektu bez dodawania zysku dla Uzdrowisko Wysowa S.A. za świadczenie tej usługi. Dzienny koszt pobytu podopiecznego to kwota 154,50zł.

Regulamin rekrutacji do DDOM-u dostepny tutaj.

Osoby chętne do skorzystania ze wsparcia DDOM
prosimy o kontakt:

nr tel.: +48 18 353-24-87

kom.:+48 882 070 104

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uzdrowisko Wysowa Plakat DDOM 062018 odplatnie

bithlon dla kazdego 2018

Wyjątkowa impreza sportowa dla wszystkich niezależnie od wieku. 

Już 9 czerwca w Wysowej-Zdroju w Parku Zdrojowym rozpoczną się kolejne zawody w biathlonie.

Szczegóły oraz zapisy dostępne sa na stronie internetowej www.wysowianka.pl/biathlon

 

Tydzień na sportowo w Ośrodku Uzdrowiskowym Biawena. Polska reprezentacja w biathlonie w osobach Maniki Hojnisz, Krystyny Guzik, Anny Mąki, Kingi Mitoraj, Kamili Żuk, Grzegorza Guzika, Andrzeja Nędza - Kubiniec oraz Karoliny Pitoń w dniach 23-27 kwietnia będzie korzystać z obozu rekondycyjnego w Ośorodku Uzdrowiskowym Biawena. Odbudowując formę po zawodach i przygotowując się do następnego sezonu kadra narodowa w biathlonie skorzysta z bogatej bazy zabieowej. Będzie też czas na spotkania z fanami m.in. podczas konferencji prasowej 24.04.2018 o godz. 12.00 w sali konferecnyjnej oraz o godz. 15.00 w kawiarni ZdrojowaCafe, sportowcy opowiedzą m.in. czym jest biathlon i jak wygląda ich zycie na codzień. chętnie odpowiedzą także na Państwa pytania. Zapraszamy!

Zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z program artakcji podczas Świąt Wielkanocnych w naszych ośrodkach.

wykadrowane2

Program do pobrania

Święta Wielkanocne 2018
PROGRAM

Wielka Sobota
· Święcenie pokarmów:
12.30 Ośrodek Uzdrowiskowy „Beskid” (w jadalni)
13.00 Ośrodek Uzdrowiskowy „Biawena” (w jadalni)
· 14.00 zwiedzanie cerkwi - spotkanie z bratem zakonnym (zbiórka przed O.U. Beskid)
· 17.30 kolacja

Kawiarnia „ZdrojowaCafe” czynna w godz. 11.00 - 18.00
Park Wodny czynny w godz. 9.15 - 16.30

Niedziela Wielkanocna
· 8.45 uroczyste śniadanie Wielkanocne
· 11.00 wycieczka piesza z przewodnikiem po Wysowej-Zdroju
(zbiórka przed O.U. „Beskid”)
· 13.30 obiad
· 17.30 kolacja

Kawiarnia „ZdrojowaCafe” czynna w godz. 14.00 - 22.00
Park Wodny - nieczynny

Poniedziałek Wielkanocny
· 8.45 śniadanie
· 10.00 szukanie zajączka, zabawa z nagrodami (przy O.U. „Beskid”)
· 13.30 obiad
· 17.30 kolacja

Kawiarnia „ZdrojowaCafe” czynna w godz. 14.00 - 22.00
Park Wodny czynny w godz. 13.00 - 20.30

Serdecznie zapraszamy na spotkanie słowno-muzyczne z poetą, lekarzem Jerzym Gronkiewiczem.

J.Gronkiewicz

 

Niedziela 25.03.2018r. godz.19.00

SALA KONFERENCYJNA

w Osrodku Uzdrowiskowym BIAWENA

WSTĘP WOLNY

Gazele Biznesu 2017 - Uzdrowisko Wysowa S.A. nagrodzone!   

     Już po raz siódmy, a jednocześnie piąty raz z rzędu Uzdrowisko Wysowa S.A. zostało nagordzone prestiżową nagrodą "Gazele Biznesu". Uroczysta ceremonia wręczenia nagród "Gazele Biznesu 2017" odbyła się 28.02.2018 w Krakowie. Uzdrowisko Wysowa S.A. jest jednym z tylko trzech nagrodzonych uzdrowisk w całym kraju. W imieniu naszej firmy nagrodę odebrał Prezes Zarządu Wacław Furmanek. 

 received 195630327689961          DSC 0672    

 

gazele 2017

O Rankingu

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. (źródło: https://www.pb.pl/gazele/o-rankingu/)

 

Podkategorie

Strona 1 z 11

Rezerwacja

Chcesz zarezerwować turnus lub pokój, przejdź do informacji o rezerwacjach oraz formularza rezerwacyjnego.

Rezerwacja

Zobacz na mapie

Kontakt z nami

  sekretariat@uzdrowisko-wysowa.pl

  +48 18 353 22 20

  38-316 Wysowa-Zdrój 149