Zapraszmy do głosowniania na Szpital Uzdrowiskowy Beskid w plebiscycie Hipokrates Malopolski 2018 w kategorii "Szpital Roku"!

LIST GRATULACYJNY

Głosowanie rozpocznie się już 7 września i potrwa do 19 października.

Wysowa-Zdrój to miejsce, w którym udało się połączyć zdobycze współczesnej medycyny z możliwościami niefarmakologicznego leczenia uzdrowiskowego, gdzie opiekę zapewniają specjaliści nefrolodzy i balneolodzy oraz doświadczony personel medyczny. Profilami leczniczymi Uzdrowiska Wysowa S.A. są schorzenia: układu trawienia (gastrologia, hepatologia), choroby dróg oddechowych, cukrzyca, otyłość, choroby ortopedyczno.

Wyróżnikiem dla Szpitala Uzdrowiskowego Beskid jest także działająca już od 25 lat Stacja Dializ, na której wykonywana jest procedura hemodializy i dializy otrzewnowej. Jest to jedyny ośrodek uzdrowiskowy w Polsce, gdzie w jednym miejscu łączy się procedurę leczenia uzdrowiskowego i dializ bez konieczności przemieszczania się.

We wszystkich powiatach w małopolsce pacjenci wybiorą także Lekarza Rodzinnego Roku, Pediatrę Roku, Stomatologa Roku, Pielęgniarkę Roku, Położną Roku a także - Przychodnię lub Gabinet Lekarski Roku.

Szczegóły plebiscytu dostępne są tutaj.

 

Rezerwacja

Chcesz zarezerwować turnus lub pokój, przejdź do informacji o rezerwacjach oraz formularza rezerwacyjnego.

Rezerwacja

Zobacz na mapie

Kontakt z nami

  sekretariat@uzdrowisko-wysowa.pl

  +48 18 353 22 20

  38-316 Wysowa-Zdrój 149