fb  yt

koronawirus

Ponowne otwarcie SPA 

   Z przyjemnością informujemy, że od dnia 20 czerwca 2020 r. ponownie uruchamiamy SPA w Biawenie.

   Zachęcamy do skorzystania z naszej promocji: -15% na wejście do mokrej strefy SPA oraz -20% na zabiegi SPA.

   Wprowadziliśmy limity osób, które mogą jednocześnie korzystać z obiektu na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. 2020 r. poz. 964) oraz Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 3 czerwca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. 2020 r. poz. 991).
W każdej saunie może przebywać maksymalnie 50% dopuszczalnej ilości Gości.

   W naszym SPA zawsze najwyższą wagę przykładaliśmy do czystości i zachowania zasad higieny. Obecnie stosowane procedury sanitarne pozwolą naszym Gościom cieszyć się wypoczynkiem w bezpieczny sposób. Oprócz limitów osób w poszczególnych strefach SPA na jego terenie umieszczone będą środki do dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji leżaków, wszystkie obszary wspólne będą regularnie odkażane i dostosowane do wszelkich zaleceń i norm.
Zgodnie z informacją Głównego Inspektora Sanitarnego, który powołuje się na doniesienia WHO i CDC, COVID-19 nie jest chorobą wodozależną, a sam wirus SARS-CoV-2 jest podatny na liczne czynniki dezynfekcyjne tj. chlor używany do dezynfekcji wody w naszym SPA. Nie odnotowano dotąd przypadków zakażenia tym wirusem poprzez wodę przeznaczoną do celów rekreacyjnych o właściwej dawce chloru kontrolowanej przez laboratoria.

   Zabiegi wykonywane w naszym SPA będą się obywały również według ścisłych wytycznych. Prosimy bardzo o stosowanie się do nich, gdyż bezpieczeństwo Goci i naszych pracowników jest dla nas najważniejsze.

➡️ prosimy o umawianie się na zabiegi telefonicznie,
➡️ punktualne przychodzenie na wyznaczoną godzinę,
➡️ przychodzenie we własnych maseczkach bądź przyłbicach,
➡️ nie używanie podczas wizyty w SPA telefonu,

➡️ zdezynfekowanie rąk przed wejściem do SPA.

   Informujemy również, że przeciwwskazaniem do wizyty w naszym SPA są:
- wystąpienie objawów wskazujących na chorobę,
- nakaz izolacji bądź kwarantanny,
- zamieszkiwanie z osobą, która poddana jest obowiązkowej izolacji bądź kwarantannie,
- kontakt w ciągu 2 tygodni poprzedzających wizytę w SPA z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie bądź skierowaną na izolację.

 

Zapraszamy do naszego profilu na Facebook --> https://www.facebook.com/uzdrowiskowysowa i Instagram --> https://cutt.ly/Uue7lcH

Rezerwacja

Chcesz zarezerwować turnus lub pokój, przejdź do informacji o rezerwacjach oraz formularza rezerwacyjnego.

Rezerwacja

Zobacz na mapie

Kontakt z nami

  sekretariat@uzdrowisko-wysowa.pl

  +48 18 353 22 20

  38-316 Wysowa-Zdrój 149