fb  yt yt

koronawirus

 U nas zrealizujesz BON TURYSTYCZNY!

Chwile spędzone z rodziną są niezapomniane, a zwłaszcza te w których odkrywamy nowe rzeczy i poznajemy świat. Razem najlepiej! W Uzdorowisku Wysowa S.A. sprawimy, że wasze wspomnienia z pobytu zapadną długo w pamięci. 

Goście korzystający z naszego obiektu, mogą odbyć niepowtarzalną podróż po atrakcjach Beskidu Niskiego podczas pieszych wycieczek z przewodnikiem po Wysowej-Zdroju i okolicy, a kawiarnia mieszcząca się w Biawenie zaprasza na domowe ciasto, wieczorne zabawy, karaoke.
Biawena Ośrodek Uzdrowiskowy w Wysowej-Zdroju to wyjątkowe miejsce, które łączy tradycję z najlepszymi standardami kurortów SPA&Wellness. Błogi relaks w strefie spa i szaleństwo dzieci w basenie, pod czujnym okiem ratownika. Jacuzzi dla masażu i sauny, aby podnieść swoją odpornść. 

Z myślą o najmłodszych otworzyliśmy salę zabaw w Biawenie 🎮🎲🧩🎨🖼 Liczne gry planszowe, szachy, warcaby, klocki z pewnością przyciągną uwagę dzieci 🥰 Dodatkowo animacje prowadzone przez animatora m.in. warsztaty plastyczne , mały kucharz, zabawy sportowe, bańki mydlane 🎉 Wszystko z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa.

Zarezerwuj pobyt dla całej Rodziny! --> 882 070 107 

 

Rezerwacja

Chcesz zarezerwować turnus lub pokój, przejdź do informacji o rezerwacjach oraz formularza rezerwacyjnego.

Rezerwacja

Zobacz na mapie

Kontakt z nami

 sekretariat@uzdrowisko-wysowa.pl

 wyświetl kontakt

 38-316 Wysowa-Zdrój 149