fb  yt yt

koronawirus

 

Produkcja odbywa się w dwóch rozlewniach – Rozlewni nr 1, w której produkowane są wody i napoje w opakowaniu szklanym  0,3 l z otwarciem twist off oraz wody lecznicze 0,33 l. Rozlewni nr 2 w pełni zmodernizowanej, gdzie produkowane są wyroby w opakowaniu PET. 

Spółka oferuje następujące produkty:

  • naturalną wodę wysokozmineralizowaną „Wysowianka” z naturalnym jodem w butelkach szklanych zwrotnych 0,3 l typu twit off, w butelkach PET o pojemności 0,5 l i 1,5 l. Wszystkie w wersji gazowanej oraz lekkogazowanej.
  • naturalną wodę mineralną „Wysowianka Zdrój” o pojemnościach: 0,3 l bezzwrotna, 0,3 l zwrotna typu twist-off, w butelkach PET 1,5 l i 0,5 l; Dostępna gazowana oraz niegazowana.
  • naturalne wody lecznicze: „Franciszek”, „Henryk”, „Józef” w butelkach bezzwrotnych o pojemności 0,33 l szklanych, PET o pojemności 0,5 l i kartonach Bag in Box o pojemności 5l.
  • napoje smakowe na bazie naturalnej wody mineralnej „Wysowianka” lemon, pomarańcz, wieloowoc, oranżada biała i czerwona
    w butelkach szklanych zwrotnych 0,3l typu twist off - pomarańcz, lemon, wieloowoc, oranżada biała i czerwona; w butelkach PET 1,5 l - pomarańcz, lemon, wieloowoc, oranżada biała, butelkach, PET 0,5 l - pomarańcz, lemon.
  • napoje smakowe na bazie naturalnej wody mineralnej  "Wysowianka" bez gazu o pojemności 1,5 l o smaku gruszkowym oraz kiwi-exotic.
  • napój izotoniczny Fun>GO o pojemności 0,7 l - grapefruitowy oraz jagodowy

Spółka posiada koncesję na wydobycie wód mineralnych z eksploatowanych złóż do 2032 r.

Więcej informacji: www.wysowianka.pl

 Wysowianka reklama 1 str

Rezerwacja

Chcesz zarezerwować turnus lub pokój, przejdź do informacji o rezerwacjach oraz formularza rezerwacyjnego.

Rezerwacja

Zobacz na mapie

Kontakt z nami

 sekretariat@uzdrowisko-wysowa.pl

 wyświetl kontakt

 38-316 Wysowa-Zdrój 149