fb  yt yt

O nas

koronawirus

"Uzdrowisko Wysowa" S.A. jest firmą działającą od 1959 roku. W roku 1999 zostało przekształcone z przedsiębiorstwa państwowego na spółkę prawa handlowego. W listopadzie 2012 roku akcje spółki „Uzdrowiska Wysowa” S.A. zakupiło konsorcjum polskich spółek.

Zasadniczym profilem firmy było i jest prowadzenie leczenia uzdrowiskowego i rehabilitacji oraz produkcja wód mineralnych, leczniczych i smakowych.

Tradycje leczenia uzdrowiskowego i wypoczynku w Wysowej - Zdroju sięgają XVIII w. Okres świetności uzdrowiska to przełom XIX i XX w. Zniszczenia obu wojen światowych przekreśliły tamte osiągnięcia, dlatego też cała baza zabiegowa i zaplecze powstały w okresie powojennym. Zapewnia to prowadzenie leczenia w obiektach w pełni odpowiadających dzisiejszym standardom.

W ostatnim czasie podjęto duży wysiłek modernizacji budynków również pod kątem przystosowania ich do wymogów osób niepełnosprawnych. W efekcie możemy zaoferować pobyty w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych oraz apartamentach, wszystkie z pełnymi węzłami sanitarnymi, balkonami oraz TV.

Zarówno w Ośrodku Uzdrowiskowym „Biawena” i jak i w Ośrodku Uzdrowiskowym „Beskid” baza zabiegowa znajduje się na miejscu, w budynku. 

 Uzupełnieniem możliwości leczniczych i diagnostycznych jest nowocześnie wyposażone, pełnoprofilowe laboratorium analityczne oferujące szeroki zakres badań zlokalizowane w "Biawenie”.

O jakości oferty stanowi nie tylko nowoczesny sprzęt, na którym prowadzimy leczenie, ale nade wszystko kwalifikacje, fachowość i doświadczenie kadry lekarskiej, magistrów rehabilitacji, analityki medycznej czy personelu średniego. Rękojmią tej jakości niech będzie fakt opanowania przez nasz personel tak wysokospecjalistycznych procedur medycznych jak dializa pozaustrojowa.

Ośrodek Uzdrowiskowy "Beskid" był pierwszym ośrodkiem w Polsce przyjmującym chorych wymagających dializy w trakcie pobytu w uzdrowisku. Obecnie jest to jedyny ośrodek uzdrowiskowy gdzie w jednym miejscu łączymy procedurę leczenia uzdrowiskowego i dializ bez konieczności przemieszczania się.

„Uzdrowisko Wysowa” S.A. otrzymało wiele nagród i wyróżnień m.in. tytuł Gazeli Biznesu, Geparda Biznesu, Certyfikat Promotor Zdrowia czy też wyróżnienia za turnus dla diabetyków.

Wyróżnienia  i certyfikaty

 

Rezerwacja

Chcesz zarezerwować turnus lub pokój, przejdź do informacji o rezerwacjach oraz formularza rezerwacyjnego.

Rezerwacja

Zobacz na mapie

Kontakt z nami

 sekretariat@uzdrowisko-wysowa.pl

 wyświetl kontakt

 38-316 Wysowa-Zdrój 149