Oferta pracy: Sekretarka/Asystentka

Zakres prac:

- Zapewnianie sprawnego funkcjonowania sekretariatu Zarządu

- Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

- Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji

- Obsługa spotkań - Koordynacja zakupów artykułów biurowych, eksploatacyjnych

- Współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług i firmami zewnętrznymi w bieżących sprawach administracyjno-technicznych

- Nadzór nad estetyką i czystością biura

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie
- Dobra znajomość obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office
- Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym
- Dobra sprawność organizacyjna
- Umiejętność określania priorytetów,
- Dokładność, systematyczność, dyspozycyjność

Mile widziane będzie posiadanie doświadczenia zawodowego na w/w stanowisku

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności

- Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 660614479

Oferta pracy: Kelner/ka - Barman/ka

Rekrutacja na stanowisko Kelner/ka - Barman/ka
Miejsce pracy: Wysowa-Zdrój - kawiarnia w Ośrodku Uzdrowiskowym Biawena

Wymagania formalne – czego oczekujemy:
• Wykształcenia średniego
• Otwartości i komunikatywności
• Poczucia odpowiedzialności, dobrej organizacji pracy własnej, skrupulatności
• Gotowości do współpracy w zespole
• Dyspozycyjności
• Miłej aparycji i wysokiej kultury osobistej
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (gastronomia, bar, restauracja)
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
• Kursy specjalistyczne będą dodatkowym atutem.

Główne zadania:
• Obsługa klientów i realizacja zamówień
• Dbałość o pozytywny wizerunek kawiarni, porządek w lokalu i odpowiedni wystrój
• Dbanie o czystość zastawy i sztućców
• Nakrywanie do stołu, nadzór nad jakością podawanych potraw i natychmiastowe usuwanie niepotrzebnych naczyń ze stołów
• Dbałość o wysoki standard obsługi klienta
• Bieżąca kontrola jakości produktów
• Dbanie o odpowiednie zaopatrzenie lokalu we wszystkie niezbędne produkty oraz nadzór nad ich odpowiednim magazynowaniem,
• Dbanie o zaplecze gospodarcze i przygotowanie miejsca pracy
• Przyjmowanie płatności od klientów oraz odpowiedzialność za finanse lokalu

Oferujemy:
• Umowę o pracę (pełny etat) lub inną elastyczną formę zatrudnienia
• Wynagrodzenie oparte o stałą pensję oraz dodatkowy procent od obrotu kawiarni
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o umieszczenie na CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Oferta pracy: Fizjoterapeuta

Poszukujemy do pracy kandydatów na stanowisko Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: Wysowa-Zdrój.

Fizjoterapeuta to osoba, której zadaniem jest zgodne ze standardami i wytycznymi rehabilitacji prowadzenie procesu leczenia i rehabilitacji pacjentów zgodnie ze zleceniem lekarza zawartym w karcie zabiegowej.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe: fizjoterapeuta

- komunikatywność, życzliwy stosunek i otwartość na potrzeby drugiego człowieka

- mile widziane doświadczenie zawodowe jako fizjoterapeuta

- miłe usposobienie oraz wrażliwość

Oferujemy:

-umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

-system wynagradzania składający się z płacy zasadniczej i premii kwartalnej

- możliwość rozwoju zawodowego

- ciekawą i pełną wyzwań pracę

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zaproszenie do składania ofert na badanie sprawozdania finansowego

O jakości oferty stanowi przede wszystkim nowoczesny sprzęt, na którym prowadzimy leczenie, a przede wszystkim kwalifikacje, fachowość i doświadczenie kadry lekarskiej, magistrów rehabilitacji, analityków medycznych czy personelu średniego.

Polityka Przetwarzania Danych Osobowych

Rezerwacja

Chcesz zarezerwować turnus lub pokój, przejdź do informacji o rezerwacjach oraz formularza rezerwacyjnego.

Rezerwacja

Zobacz na mapie

Kontakt z nami

  sekretariat@uzdrowisko-wysowa.pl

  +48 18 353 22 20

  38-316 Wysowa-Zdrój 149